Link :: 01.06.2005 :: 18:22
Dzisiaj byl spoko dzien. Matma i polski jakos szybko minely ( byla mala awanturka z 6 - kami Marcysia cos o tym wie ) i zaraz mielismy festiwal piosenki tzw. international Nasza klasa spiewala az 3 to znaczy pieknie odspiewalismy ROSAMUNDE pomijajac to, ze nie znalismy drugiej zwrotki . Nastepnie po szybkim przebraniu sie zaspiewalismy SUSANA(czy jakos tak) rowiez gubiac sie na drugiej zwrotce. Na sam koniec deserek czyli CAMBIO DOLOR ze Zbuntowanego aniola w pieknym wykonaniu naszej wspanialej espanolskiej grupy. Oczywiscie nie moglo zabraknac tez Iki i Andzi z GREASEM co musze przyznac wyszlo fajnie. Na koniec pani Świca(ta od telefonu ) oznajmiajac, ze mozemy isc do domu zakonczyla festiwal. W miedzyczasie zaspiewalismy Stokrotke, co zakonczylo sie owacjami!!!
Szybko sie przebralismy i popedzilismy do mcdonalda. Na poczatku Aga obrazila sie, ze nie siedzimy razem, ale pozniej jej przeszlo. Przy okazji wspaniala osoba perfidnie nawrzucala na moja przyjaciolke bez najmniejszego powodu. (Domi pewnie jej znow humor nie dopisal)
Najbardziej spodobalo mi sie dzwonienie w sprawie ziemniakow, kafelkow, striptizera. Byl tez pomysl z peruka z naturalnego lub sztucznego wlosia, ale okazalo sie ze nie posiadamy telefonu do tegoz szczesliwca. Wypelnilismy i zostawilismy rowniez bardzo ciekawy formularz o prace od zaraz. Peter gratuluje jestem nowym bratem W.K-H

Stojac na przystanku(no i potem juz w autobusie) patrzac jak jakies chlopaki kradna cole(byl wypadek tira z cola, ktora sie wysypala na ulice)jakos dodarlismy do domow.
P.S - Damian prosze nie zakladaj wiecej kurtki Tomka i nie chodz w niej po ulicy jakims dziwnym sposobem bo ludzie sie mnie pytaja co to za debil lazi po ulicy


Pozdro dla wszystkich czyli :
Domi - olej wspaniala osobe
Marcysi
Tomka
Yoli
Kasyi
Petera
Wojtka
Damiana
Agi
Iki

Aha juz mozecie wysylac smsy napewno odpisze bo mam juz karte

Komentuj(12)


Link :: 01.06.2005 :: 21:59




HORSE RACING....
Komentuj(0)


Link :: 02.06.2005 :: 18:41
Z dedykacja do Andzi:
No coz komentarz mnie nieco zdziwil, jednak czytasz tego bloga. Nie uwazam was za glupie, lubie Ike nic do niej nie mam. Jesli ona ma cos do mnie to nie wiem czemu, nic jej nie zrobilam. No ale coz, nie wszyscy mnie lubia. Nie bede prowadzic z Toba wojny, bo nie jestem klotliwa. Bylysmy przyjaciolkami i nie zamierzam sie teraz uzerac, rozumiem twoj wybor ale przydaloby sie chociaz slowo wyjasnienia.Nie wiem naprawde skad wysnulas wnioski, ze uwazam iz Ika jest glupia. To nieprawda. A co do "mastera" to mysle ze to nie prawda i takie jest moje zdanie. A jesli uwazasz, ze pisanie o tym ze Grease mi sie podobal w waszym wykonaniu jest wrzuta no to bardzo przepraszam. To wszystko, dziekuje za uwage
Komentuj(2)


Link :: 02.06.2005 :: 19:08
DLA JULKI SPECJALNE POZDROWIONKA ODE MNIE. SORKI ZE NIZEJ NIE NAPISALAM PRZEPRASZAM
Komentuj(2)


Link :: 03.06.2005 :: 16:16
No tak. Nie bede pisac o tym o czym chce bo znowu beda wąty.
W szkole looz atmosfera taka jak zwykle od bodajze 2 tygodni albo lepiej. Zaliczylam PRAWIE wszystkie speeche bo oczywiscie Bojan zapomnial o naszym istnieniu i przesiedzielismy cala godzine w klasie z wyladowanym laptopem. Z nudow zamazalam cala tablice kreda. Ech.....ide sie kuc do sesji.
Pozdro dla:
DOMI
AGATY
NADII
NATALII
MARTYNY
MACKA
MANKA
TOMKA
WOJTKA
PETERA
YOLI
KASI
JULKI





Komentuj(2)


Link :: 04.06.2005 :: 16:29
Ech no tak. Jest juz po 16-tej a ja jeszcze nie zaczelam sie uczyc. Kurde w ogole mi sie nie chce, mam dosyc szkoly. Z hiszpana(bo ten egz. jest najblizej) najbardziej boje sie dialogow, bo Domi chce mowic na "zywca", a ja boje sie ze czegos nie zrozumiem. Jakos to bedzie. A z niemca najgorsze jest to ze nigdy chyba nie zrozumiem tych przypadkow dativ akk. etc. To` straszne nigdy tego nie zrozumiem!!!!!!
P.S - Domi pamietaj o zdjeciu!!!!!!!!
Komentuj(12)


Link :: 05.06.2005 :: 20:02
.................boje sie..............
....Domi boje sie tej roz***y......
Komentuj(3)


Link :: 06.06.2005 :: 17:45
No juz jestem podbudowana bo umiem dialogi chociaz. Ale co z reszta to wole wam nie mowic....:D
Domi pamietaj o twojej misji!!!!!!!!!!!!!
U mnie misja sie nie posuwa bo ** tez moglby sie postarac troche ale no comments....
Domi jestem z ciebie dumna!!!No wiesz chodzi o ****** :D
Pozdro dla moich przyjaciol Domi i Tomka oraz psiapsiolek Petera Manka i Wojtka. Oczywiscie pozdro dla Marcysi, Nadii, Agi, Nitki, Maciusia,Damiana, Iki, Andzii..
Komentuj(4)


Link :: 07.06.2005 :: 18:08
Mam potwornego dola, ale nie z powodu sprawy tej "bez slowa wyjasnienia" :D.
Nie, nie o to mi chodzi. Do jasnej cholery czy ja juz tak mam czy na zawsze bede sama????Musze pomyslec glebiej, moze zostane zakonnica!!Nikt mnie nie kocha, nigdy nie znajde tej drugiej osoby???To straszne. Ale juz...STOP...nie uzalam sie nad soba. Domi ty masz ten sam problem, dobrze ze chociaz mamy siebie..my friend :D pfff....to jest okropne Domi nieuwazasz???
Sesja narazie ok - 5 z ustego hiszpana....pa
Ide po popcorn, na chandre najlepsze jest NIGDY W ZYCIU polecam pa



Komentuj(5)


Link :: 08.06.2005 :: 14:00
No tak, wygladalam jak zmokla kura. Ale juz jakos doprowadzilam sie do pozadku. Marcysia dostala jeszcze pocieszajacego smsa od Nadii "mokro ci?" I wtedy sie zalamalam,ale zyje Bylo fajnie oprocz tego, ze na koniec tuz przed domem jakis idiota ochlapal mnie swoim cudnym wrakiem-samochodem!!!! Ale no comments...
Ucze sie niemca, a raczej probuje sie uczyc bo prawie spie na biurku. Ale staram sie dzielnie trzymac, chociaz skonczyla mi sie nescafe a nie chce mi sie isc do sklepu. Moze mama bedzie taka dobra i sie przejdzie...eeeeeee....raczej nie....
Slucham muzy i sie relaksuje. Marcysia dzieki za ta piosenke z HONEY jest rzeczywiscie fajna. Buzki dla wszystkich!!!Trzymajcie sie!!!!
Komentuj(4)


Link :: 08.06.2005 :: 22:09
No i juz nie mam szczurka - Oskarka [*].....


Pozdrowionka dla wszyskich....a tak na marginesie to nie umiem 10 speechy na niemca, ale nie mam zamiaru sie uczyc, olewam ta sesje...
Komentuj(6)


Link :: 09.06.2005 :: 15:47
Mam dosyc juz tej sesji, ledwo zyje. Niemiec poszedl mi dobrze tylko do jasnej cholery nie wiem co dostalam, bo wyniki beda jutro..
Jest wlasnie godzina..15:43 i jeszcze nie zaczelam sie uczyc angola. Ale jakos to bedzie. Trudno sie mowi ta sesje olewam i koniec. Aaaaaaaaaaaaa...Domi!!!!!Boje sie!!!!!!!!!!
O nawet zaczynam powoli panikowac. Ide sie kuc..
PoZdRo FoR:
DOMI DOMI DOMI I JESZCZE RAZ DOMI
MARCYSIA
HONEY
IKA
ANDZIA
TOMEK
WOJTEK
MACIEK
MANIEK
AGA
NITA
PETER
DAMIAN
I OCZYWISCIE DLA WSZYSTKICH PIERWSZACZKOW, A SZCZEGOLNIE
YOLI!!!!!(dzieki za komenty ;D)
Komentuj(5)


Link :: 10.06.2005 :: 15:54
Nareszcie koniec sesji...ufffffffff
No to ja teraz ide ogladac TV, bosz...kiedy ja ostatnio ogladalam jakis film???Nie pamietam i wlasnie ide to nadrobic...buzki papa!!!:*
Komentuj(9)


Link :: 12.06.2005 :: 20:51
No i juz jestem w lodzi spowrotem, bylam na dzialce. Pojezdzilam sobie troszke na konikach, ale juz niestety znow przytlacza mnie mysl o szkole i swiadomosc ze musze nauczyc sie kwestii na projekt z angola. Smieszy mnie jedna sprawa, ale inna martwi. Dla swojego wlasnego bezpieczenstwa(jako moga to czytac osoby nieporzadane) wole nie przyblizac o co mi chodzi. Na razie, aby nie spowodowac naglego ataku szalu wmawiam sobie ze jeszcze tylko 8 dni (w przyblizeniu) do konca szkoly, no oczywiscie nie liczac weekendow. Achhhhh nareeeeeeeszcieeee kooooooonnnnnnnieeec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hehe, ale sie rozmarzam....aaa!!!czas powrocic do rzeczywistosci....PROJEKT CZEKA... buuuu...ale wytrzymam jakos
BUZKI I POZDRO DLA WSZYSTKICH
PS - Domi jestem zalamana sprawa numer dwa :C
Komentuj(3)


Link :: 13.06.2005 :: 17:15
Dzisiaj mielismy wspaniale projekty z anglika. Troche wyszlo nie tak jak mialam powiedziec, pogubilam sie w moim tekscie ale looz. W sumie moja sesja nie wypadla najgozej. Jutro mnie nie bedzie w szkole. Nasuwa sie zapewne pytanie dlaczego? Otoz odpowiadam szczegolnie dla zwalczania glupoty w spoleczenstwie, ze nie bedzie mnie w szkole bo jade do W-wy, zrobic sobie wolne od szkoly. NIE JESTEM "CHORA".
Pozdro for:
DOMI
AGA
NITA
NADIA
JASZCZURA
TOMEK
PETER
DAMIAN
IKA
WOJTEK
ANDZIA
MACIEK
MANIEK
YOLA
JULIA
.......ETC.
Komentuj(8)


Link :: 15.06.2005 :: 12:07
To straszne, mam juz dosyc tej calej pojebanej misji. I tak mi sie nie uda. Kur*a!!!!!!
Poza tym w szkole tez badziewnie. Kiedy mnie nie ma jestem obgadywana, jakby nie mogla mi tego powiedziec w twarz. Ale looz. Nie przejmuje sie tym za bardzo.
Pozdro for @ll
Komentuj(5)


Link :: 16.06.2005 :: 18:48
Ech nareszcie looz. KONIEC Z NAUKA!!!! Juz niczego nie musze sie uczyc. Wlasnie obejrzalam sobie Nigdy w zyciu. Polecam jak ktos nie ma humorku, bardzo pomaga ( mnie napewno)

P.S - Domi trzeba kupic koperty, ale to moze ja juz kupie


Pozdro for:
DOMI
OLUSIA!!JUTRO WRACA!
NITA
NADIA
AGA
MARCYSIA
IKA
ANDZIA
WOJTEK
PEJTA
MACIUS
MANIEK
DAMIAN
TOMEK
YOLA
KASIA
ASIA
JULIA
etc...
Komentuj(4)


Link :: 19.06.2005 :: 20:35
No juz jestem w Lodzi. Wrocilam z dzialki i chce wam teraz przyblizyc piatkowo-sobotnia noc u Nity. Wiec bylam tam ja, Domi i Aga, no i oczywiscie Natalia
Obejrzalysmy 3 filmy, przegadalysmy cala noc. Poszlysmy spac o 6:00 i wstalysmy o 9:00.....
Ale musze wam powiedziec ze wcale, naprawde wcale nie bylam zmeczona !!
OLCIU jesli czytasz tego bloga to mowie Ci, ze masz koniecznie przyjsc do nas do szkoly, najlepiej jutro czyli w PON.!!!!!Przyjdz koniecznie!!!!Stesknilam sie za Toba.
POzDRO fOOOr:
All
Komentuj(2)


Link :: 20.06.2005 :: 17:40
Dzisiaj poszlam sobie z dziewczynami do galerii.Oczywiscie Biala nie mogla zniesc naszej nieobecnosci i obdzwonila wszystkich rodzicow. Ale i tak bylo fajnie. Nawet bardzo. Na poczatku spotkalysmy (ja, Aga, Natka) chlopakow Petera i Tomka i polazilismy troszke po galerii, po czym poszli sami pochodzic.Potem zdecydowali pojechac do Damiana.
Nita kupila sobie fajne ciuszki i ekhem...stanik bo miala maly problem w przymierzalni .... Haha Natka ja juz chyba zawsze bede o tym pamietac!!!!Potem poszlysmy do Gelati na lody i tam spiknelysmy sie z Julka, ktora cudem wyszla ze szkoly. W Douglasie zadzwonila moja motherka i powiedziala o telefonie Bialej. I tak sie skonczylo.....na tym ze mam szlaban i mam chodzic do szkoly do konca tygodnia...ech
E tam i tak bylo baldzio fajnie!!!
Komentuj(5)


Link :: 22.06.2005 :: 23:06
Zaczne od wczoraj. Bylismy w teatrze w w-wie. Nawet spoko,pogadalam sobie z dziewczynami i pospiewalysmy troche Julka pamietaj o piosence... Wrocilismy o pierwszej w nocy. Mama jeszcze po drodze zdarzyla zrobic mi afere o rozladowany telefon.....
Dzisiaj spedzilam caly dzien na Pietrynie A potem poszlam jeszcze ze starymi do kina na Karola. Bardzo poruszajacy film. Poryczalam sie..
Jutro okropnie nie chce mi sie isc do szkoly. Spoznie sie znowu gdzies o 2 godziny
Aha jeszcze wazna dla mnie sprawa. Jakis SAMBODI napisal mi komenta, ktory sie ucial w polowie. Moglabym prosic o druga czesc komenta??
Buzki dla wszystkich!!!
Komentuj(4)


Link :: 23.06.2005 :: 22:41
Nie lubie zabawy w kotka i myszke. SAMBADI prosze cie ujawnij sie, nawet bardzo, bardzo cie prosze to dla BARDZO wazne.
Dzisiaj byla "imprezka" urodzinowa (moja i Domi) no i tak sobie mysle, ze chyba sie udala. Nie bylo tak zle. Aha i ja naprawde nie widze roznicy miedzy szampanem a winem musujacym. No w smaku oczywiscie jest, ale w wygladzie nie
Ale caly czas mysle teraz O tym SAMBADI prosze cie ujawnij sie. Nie musisz koniecznie tutaj, nie wiem wyslij mi smsa ablo maila newucha@yahoo.com Proszecie to dla mnie BARDZO wazne. Domyslam sie kto to ale nigdy nie ma 100% pewnosci.
Dziekuje wszystkim ktorzy byli na moich urodzinkach. BUZIACZKI
P.S - SAMBADI pamietaj!
Komentuj(3)


Link :: 25.06.2005 :: 12:49
Ok nie mozesz mi powiedziec kim jestes, to chociaz powiedz czy chodzisz ze mna do klasy, i czy piszesz o sobie czy jako osoba trzecia - DO SAMBADI

Nareszcie wakacje. Jesli nie uda mi sie namowic taty na neta na dzialce, bede musiala zawiesic dzialalnosc bloga na te 2 miesiace.
Dziekuje calej mojej klasie za to, ze jestescie.
Special pozdro for my best friends:
DOMI
TOMEK
PETER
OLCIA
Komentuj(4)


Link :: 28.06.2005 :: 23:32
JESTEM POPROSTU GENIALNA!!POSZPERALAM PO BLOGACH I JUZ WIEM KTO TO JEST SAMBADI, ALE NIE BEDE TUTAJ PISAC BO MOZE SOBIE NIE ZYCZY
Przepraszam ale zeby cie odgadnac zmusiles mnie zebym skozystala z wlamania sie na twoja poczte, sorki PRZYSIEGAM ze nie czytalam wiadomosci. Twoje nowe haslo to sambadi0 (zero a nie o)
Przepraszam naprawde nic nie czytalam. Wiesz nawet nie przypuszczalam ze bedziesz czytac mojego bloga Papa!! Milych wakacji!!
Komentuj(5)






Księga gości
+Zostaw ślad+
+Zobacz+
Archiwum
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
Linki
{linki}
O moim koniku
Imie -
Rasa -
Ur. -
Matka -
Ojciec -
Opis -
O mnie
Imie -
Wiek -
Urodiny mam -
Mój ulubiony koń to -
Moja ulubiona rasa to -
GG -
E-mail -
Blog -
Zalinkuj mnie

Buttony
buttony
Konkursy
pusto
Osiągnięcia
pusto
Lay
Lay by Willow
For Horse101