Po glebszym przemysleniu notki Roxy, rzeczywiscie sie z nia zgadzam. Mam dwojke wspanialych przyjaciol,genialne kumpele i kumpeli, a reszta udaje ze sa moimi przyjaciolmi. Jestem im tylko potrzebna zeby odpisac na smsa co bylo zadane, z czego jest test, albo jak cos zrobic. Swietnie, ale ja wbrew pozorom tez cos czuje i jest mi czasem przykro, ze np. osoba na ktorej mi zalezy pisze tylko od niechcenia co bylo zadane..No ale nie wazne nie chce sobie psuc weekendu zlym humorem. Poslucham sobie NIghtwish i pomysle o czyms przyjemnym. Tylko jak sluchajac Nightwish mozna myslec o
czyms przyjemnym?? raczej o czyms mrocznym i tajemniczym...Dobrze wiec pomysle o tajemniczym nieznajomym:D

Image hosted by Photobucket.com

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.11.2005 :: 09:34 :: pr-185-2.red.makolab.pl

jola

no kurde nikt nie mowil, ale troche dobra nam sie nalezy nie?? ;) za to,ze sie tak meczymy... nalezy sie;]
31.10.2005 :: 17:13 :: staticline10759.toya.net.pl

mrowka

no wlasnie nikt tak nie mowil:D
31.10.2005 :: 13:11 :: pr-185-2.red.makolab.pl

jola

ja pitolę... czy Wy też, w mordę, inab? :-( pociachać się, bo co kurde, pozostaje... życie jest niesparwiedliwe. [ale kto powiedział, że ma być sprawiedliwe?]

jaki jest sens?
31.10.2005 :: 11:11 :: 81.168.185.224

Domi

Ten Tajemniczy nieznajomy jest dziki.
30.10.2005 :: 22:14 :: dial-1248.lodz.dialog.net.pl

Domi

Ja już kiedys pisałam o tym udawaniu na blogu jak miałam baaarrddzoo dużego doła, ale ta osoba jest dzika i nie wie co to przyjaźń.
Talk.pl :: Wróć